Pracovníci

Naši pracovníci jsou naším největším kapitálem! Zde si můžete vyhledat svoji kontaktní osobu!

Odbyt

Andreas Bröcker
Andreas Bröcker

Odbyt zahraničí / Přímý prodej

Martin Aumüller
Martin Aumüller

Odbyt

Lea Kretschmann
Lea Kretschmann

Asistentka oddělení odbytu

Bernd Tolle
Bernd Tolle

Odbyt zahraničí

Christophe Richard
Christophe Richard

Odbyt Francie


Asistence vedení společnosti

Marina Hömme
Marina Hömme

Asistentka vedení společnosti / Personální záležitosti


Nákup a logistika

Andreas Neufeld
Andreas Neufeld

Vedoucí oddělení nákupu

Sven Klußmeyer
Sven Klußmeyer

Nákup

Martina Oswald
Martina Oswald

Nákup

Robin Wolter
Robin Wolter

Nákup

Ansgar Wilken
Ansgar Wilken

Sklad & správa objektu

Simone Kleine-Börger
Simone Kleine-Börger

Sklad & Logistické


Elektrotechnika

Heinrich Voth
Heinrich Voth

Vedoucí oddělení elektrotechniky

Albert Denneng
Albert Denneng

Elektrotechnika

Thomas Gottheil
Thomas Gottheil

Elektrotechnika

Nils Herter
Nils Herter

Elektrotechnika

Michael Kampmann
Michael Kampmann

Elektrotechnika

Melek Özcan
Melek Özcan

Asistentka oddělení elektrotechniky / Servis

Christian Schnabel
Christian Schnabel

Elektrotechnika

Julian Aubke

Elektrotechnika

Robin Domday
Robin Domday

Elektrotechnika

Sascha Misch
Sascha Misch

Elektrotechnika

Daniel Pablos Medina

Elektrotechnika

Brian Prieß
Brian Prieß

Elektrotechnika

Moritz Leinpinsel
Moritz Leinpinsel

Softwarový vývojář


Finance & controlling

Anja Schulte
Anja Schulte

Finanční účtárna

Sabrina Breeck
Sabrina Breeck

Finanční účtárna

Erika Niederhaus
Erika Niederhaus

Finanční účtárna

Karsten Stiegemeyer
Karsten Stiegemeyer

Controlling


Výzkum a provoz zařízení

Daniel Tönsing
Daniel Tönsing

Provoz vlastních zařízení / Realizace projektů / Agrární poradenství

Sabrina Hoffmann
Sabrina Hoffmann

Správa

Elke Bergjohann
Elke Bergjohann

Správa

Martina Wehking
Martina Wehking

Správa

Guido Bongard
Guido Bongard

Provoz Vettweiß / Vedoucí provozu

Robert Hofsümmer
Robert Hofsümmer

Provoz Vettweiß

Dirk Meyerdrees
Dirk Meyerdrees

Výzkum a rozvoj - provoz ATZ / Vedoucí provozu

Ralf Scholle
Ralf Scholle

Výzkum a rozvoj - provoz ATZ/ Vedoucí provozu

Holger Kittelmann
Holger Kittelmann

Provoz Mirow

David Daniel
David Daniel

Provoz Mirow

Thomas Klappert

Provoz Mirow

Ronny Kilian
Ronny Kilian

Provoz Kaarßen

Christian Otto
Christian Otto

Provoz Kaarßen

Robin Baumgärtner
Robin Baumgärtner

Provoz Kaarßen


Konstrukce

Michael Mörixmann
Michael Mörixmann

Vedoucí konstrukčního oddělení

Ariane Filipovic
Ariane Filipovic

Konstrukce

Daniela Meyer
Daniela Meyer

Asistentka konstrukčního oddělení

Franz Stiegemann
Franz Stiegemann

Konstrukce

Holger Vogt
Holger Vogt

Konstrukce

Kai Wöhrmann
Kai Wöhrmann

Konstrukce

Heiko Riesebieter
Heiko Riesebieter

Konstrukce


Plánování a příprava projektů

Achim Stölting
Achim Stölting

Vedoucí plánování

Nina Marquart
Nina Marquart

Plánování a kontrola

Dirk Menzel
Dirk Menzel

Plánování a kontrola

Wanja Oberwestberg
Wanja Oberwestberg

Asistentka oddělení plánování a kontroly / Konstrukce

Nicole Stölting
Nicole Stölting

Technické výkresy

Willi Seltmann
Willi Seltmann

Technické výkresy

Jarachim Schröder
Jarachim Schröder

Technické výkresy

Eric Meins
Eric Meins

Příprava projektů


Řízení projektů

Jens Luckner
Jens Luckner

Vedoucí oddělení řízení projektů

Mark Friedrich
Mark Friedrich

Vedení projektů

Rüdiger Graul
Rüdiger Graul

Projektový koordinátor

Musa Gün
Musa Gün

Vedení projektů

Oliver Jastram
Oliver Jastram

Projektový koordinátor

Fatih Erisen
Fatih Erisen

Projektový koordinátor

Oliver Otten
Oliver Otten

Projektový koordinátor

Natascha Schubert
Natascha Schubert

Asistentka oddělení řízení projektů

Sven Striewski
Sven Striewski

Vedení projektů

Jens Suhr
Jens Suhr

Projektový koordinátor

Sebastian Wippermann
Sebastian Wippermann

Projektový koordinátor

Armin Ahrens
Armin Ahrens

Projektový koordinátor

Ronny Reinhold
Ronny Reinhold

Projektový koordinátor

Bastian Woelm
Bastian Woelm

Vedení projektů

Volker Witzel
Volker Witzel

Vedení projektů

Andreas Stentzel
Andreas Stentzel

Vedení projektů

Richard Döcker
Richard Döcker

Vedení projektů

Peter Ebert

Projektový koordinátor


Servis

Karsten Ernst
Karsten Ernst

Vedoucí oddělení servisu

Frank Fischer
Frank Fischer

Servis

Dirk Hohage
Dirk Hohage

Servis

Michael Wilken
Michael Wilken

Servis

Karsten Mientki
Karsten Mientki

Servis



Vzdělávání a praxe

Fabio Plogmann
Fabio Plogmann

Studium ekonomiky v duálním studijním oboru podniková ekonomika

Lukas Burlage
Lukas Burlage

Profesní vzdělávání za ekonoma

Noah Kersting
Noah Kersting

Studium ekonomiky v duálním studijním oboru podniková ekonomika

Yannik Bünger
Yannik Bünger

Profesní vzdělávání za ekonoma

Carolin Igelmann
Carolin Igelmann

Profesní vzdělávání za ekonomku